Покупка Продажа НБУ
USD 26.05000 26.31579 26.23890
EUR 30.20000 30.76923 30.56307
RUB 0.40300 0.42501 0.41491

Харків’янок запрошують на Тиждень Жіночої Солідарності та Марш “Всі різні. Всі рівні”

Протягом березня щовікенду (з 2-го по 30-те) у Харкові відбуватимуться заходи уже традиційного освітнього проекту “Тиждень Жіночої Солідарності” (далі — ТЖС).

Цьогорічна тема ТЖС, якою будуть об’єднані дискусії, семінари та лекції, — ЖІНОЧЕ ТІЛО: РІЗНОМАНІТТЯ, СЕКСУАЛЬНІСТЬ, БЕЗПЕКА. Вхід на всі заходи — вільний.

А 8 березня відбудеться Марш Жіночої Солідарності ВСІ РІЗНІ. ВСІ РІВНІ.

Мета маршу, говорить координаторка ГО “Харківське жіноче об’єднання “Сфера” Анна Шаригіна, — дати можливість різним жінкам підтримати одна одну та підтвердити: “попри всі наші відмінності, ми всі маємо рівні права”.

«Жінку досі багато хто сприймає не як особистість, а як функції, які вона може виконувати. Народжувати, обслуговувати, тішити інших зовнішністю — тіло жінки їй наче не належить. Відчуваючи та переусвідомлюючи власну тілесність, сексуальність, свободу, ми повертаємо собі можливість вийти за межі розуміння нас як функцій», – зазначає співорганізаторка цьогорічного Тижня Жіночої Солідарності, активістка Марина Герц.

ТЖС відкриється 2 березня інсталяцією від харківських мисткинь “Жіноче тіло: фрагменти” та розмовою про про жіноче тіло в українському суспільстві й Жінку в сучасній українській свідомості. Подія розпочнеться о 19:00 в лофті Худпрому (вул. Мистецтв, 15)

Учасниця ГО «ХЖО «Сфера» Анастасія Попова вважає: «На тіло жінки постійно претендують - різні бренди, інститути влади, корпорації. Сфокусуватися на собі – це важлива ідея спротиву пригніченню. Дослухатися до себе і дозволяти собі поговорити про це – це така революція зсередини».

Тиждень Жіночої Солідарності – щорічний освітній проект, який реалізовується ГО «Харківське Жіноче Об’єднання «Сфера» та іншими ініціативними жінками Харкова за підтримки Представництва Фонду ім. Г.Бьолля в Україні з 2015 року. Попередніми наскрізними темами проекту минулих років також були протидія насильству та економічна рівність.

Президентка ГО «Харківське жіноче об’єднання «Сфера» Віра Чернигіна говорить, що  завдання проекту – піднімати непрості питання і критично їх осмислювати. «У ситуації війни будь-яке суспільство мілітарізується, виправдовує агресію і насильство. Жінки різних вікових категорій, національностей, віросповідань, сексуальних орієнтацій опиняються в особливій небезпеці. Сьогодні жінки потроху стають суб’єктами суспільно-політичних процесів, проте все ще залишаються об’єктами на рівні тілесності», – вважає активістка.

 

 

 

Интересное

Бизнес-стиль

Афера с размерами: как производители одежды нас обманывают

Существует ли сейчас стандартный размерный ряд, и почему почти половина женщин испытывает трудности при выборе одежды своего размера?

Уже не модно: женщины отказываются от туфель на каблуках в пользу кроссовок

Женщины выбирают комфорт

Путеводитель по носкам: как правильно подобрать их под обувь?

От кроссовок до туфель на каблуках – для любой пары обуви найдется своя пара носков.