Покупка Продажа НБУ
USD 26.20000 26.59574 26.43604
EUR 32.30000 33.00330 32.54013
RUB 0.45000 0.47001 0.45934

В Харкові у кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться III фестиваль бразильського кіно

З 23 по 25 лютого 2018 року у кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться III фестиваль бразильського кіно, який організує Почесне Консульство Федеративної Республіки Бразилія у Харкові. Урочисте відкриття відбудеться 23 лютого о 19:00 за участю Надзвичайного та Повоноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато та Почесного Консула Федеративної Республіки Бразилія в Харкові Сергія Куцевляка.

У перший день фестиваль відкриється документальним фільмом «Іван. Повернення додому.» У 1942 році Іван Бойко був вигнаний із рідного села на Тернопільщині на примусові роботи до Німеччини. У 1948 році він емігрував до Бразилії і ніколи не повертався, але залишився вірним культурним традиціям своєї країни за допомогою музики. 68 років опісля, фільм документує повернення 91-річного Івана на Батьківщину, де він відвідує своїх родичів і рідне село. Візуальні та звукові образи, що виникають при читанні щоденників Івана, ретранслюють власний досвід емігрантського життя і таким чином досягають нашої власної уяви.

У другий день планується показ «Боса Нова» - фільму у ретро-стилі  з надзвичано гарними пейзажами Ріо-де-Жанейро. Фільм розповідає кілька паралельних історій, герої яких знайомі між собою, але збираються разом лише в фінальних сценах.

Третій день фестивалю завершує стрічка «Шінгу». Фільм розповідає історію братів Віллас-Боас, які у 1943 році вирушили у місію з «Шінгу» посів третє місце на 14-му конкурсі глядацьких симпатій у номінації «Панорама», що проходив у рамках Берлінського кінофестивалю, а також, номінувався на найкращий фільм на фестивалі «Фільми з півдня», що відбувся в м. Осло. освоєння Центральної Бразилії.

Відвідування кінофестивалю безкоштовне, за запрошеннями, які можна замовити у Почесному Консульстві Федеративної Республіки Бразилія в Харкові. Показ відбуватиметься португальскою мовою, з українськіми субтитрами.

Интересное

Бизнес-стиль

Антикризисные меры: 10 способов обновить гардероб, не потратив денег

Мы знаем 10 простых способов обновить ваш гардероб и обойтись при этом минимальными тратами либо вообще без них!

Новые образы и силуэты для женщин plus size

Уберите в дальний угол мешковатые вещи, которые скрывают не только недостатки, но и достоинства. Попробуйте новые силуэты и сочетания!

Вельвет, длина миди и голубой цвет: главные тренды осени и зимы в 2017-2018 годах

Короткие платья, брюки с цветочным принтом и кашемировые изделия уверенно теряют свои позиции