Покупка Продажа НБУ
USD 27.85000 28.16901 28.06185
EUR 32.55000 33.22259 33.02599
RUB 0.40800 0.43002 0.42216

В Харкові у кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться III фестиваль бразильського кіно

З 23 по 25 лютого 2018 року у кінотеатрі «Планета кіно» відбудеться III фестиваль бразильського кіно, який організує Почесне Консульство Федеративної Республіки Бразилія у Харкові. Урочисте відкриття відбудеться 23 лютого о 19:00 за участю Надзвичайного та Повоноважного Посла Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освальдо Біато та Почесного Консула Федеративної Республіки Бразилія в Харкові Сергія Куцевляка.

У перший день фестиваль відкриється документальним фільмом «Іван. Повернення додому.» У 1942 році Іван Бойко був вигнаний із рідного села на Тернопільщині на примусові роботи до Німеччини. У 1948 році він емігрував до Бразилії і ніколи не повертався, але залишився вірним культурним традиціям своєї країни за допомогою музики. 68 років опісля, фільм документує повернення 91-річного Івана на Батьківщину, де він відвідує своїх родичів і рідне село. Візуальні та звукові образи, що виникають при читанні щоденників Івана, ретранслюють власний досвід емігрантського життя і таким чином досягають нашої власної уяви.

У другий день планується показ «Боса Нова» - фільму у ретро-стилі  з надзвичано гарними пейзажами Ріо-де-Жанейро. Фільм розповідає кілька паралельних історій, герої яких знайомі між собою, але збираються разом лише в фінальних сценах.

Третій день фестивалю завершує стрічка «Шінгу». Фільм розповідає історію братів Віллас-Боас, які у 1943 році вирушили у місію з «Шінгу» посів третє місце на 14-му конкурсі глядацьких симпатій у номінації «Панорама», що проходив у рамках Берлінського кінофестивалю, а також, номінувався на найкращий фільм на фестивалі «Фільми з півдня», що відбувся в м. Осло. освоєння Центральної Бразилії.

Відвідування кінофестивалю безкоштовне, за запрошеннями, які можна замовити у Почесному Консульстві Федеративної Республіки Бразилія в Харкові. Показ відбуватиметься португальскою мовою, з українськіми субтитрами.

Интересное

Бизнес-стиль

Афера с размерами: как производители одежды нас обманывают

Существует ли сейчас стандартный размерный ряд, и почему почти половина женщин испытывает трудности при выборе одежды своего размера?

Уже не модно: женщины отказываются от туфель на каблуках в пользу кроссовок

Женщины выбирают комфорт

Путеводитель по носкам: как правильно подобрать их под обувь?

От кроссовок до туфель на каблуках – для любой пары обуви найдется своя пара носков.