Покупка Продажа НБУ
USD 27.85000 28.16901 28.06185
EUR 32.55000 33.22259 33.02599
RUB 0.40500 0.43002 0.42216

Ярмарок «Книжковий Миколайчик»: “казкові читання” харківських акторів та музикантів

Група компаній “Фактор” з 15 по 17 грудня 2017 року (з 11:00 до 18:00), напередодні Дня Святого Миколая, у фойе Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка (вул. Сумська, 25) проводить ярмарок “Книжковий Миколайчик”. Для дітей та дорослих в програмі “Книжкового Миколайчика” заплановано безліч сюрпризів, безкоштовних майстер-класів з виготовлення новорічних прикрас та закладок для книг, святкові фотозони. Атмосферу свята створять вже традиційні “Казкові читання”: класичний новорічний твір Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева” для маленьких відвідувачів ярмарку, в першу чергу, для запрошених дітей з багатодітних сімей та дітей з сімей учасників АТО, прочитають надзвичайно талановиті та харизматичні актори одного з найкращих недержавних театрів Харкова “Театр 19” та музичні екпериментатори з гурту “Shklo”,відомого далеко за межами України.

В рамках “Книжкового Миколайчика” також пройде благодійний ярмарок від “Асоціації багатодітних сімей “Амма”, на якому будуть продаватися яскраві святкові подарунки, виготовлені маленькими дітлахами. Благодійні кошти, отримані від продажу дитячих святкових виробів, підуть на закіпівлю графічних планшетів для гуртка з анімації.. Під час ярмарку у маленьких відвідувачів буде можливість самим відчути себе в ролі художника- мультиплікатора, адже керівники гуртка анімації громадської організації “Амма” підготували цікавий майстер-клас з мультиплікації для всіх бажаючих.

Протягом трьох днів на любителів книжок чекає грандіозний розпродаж дитячої літератури від видавництва “Віват”: улюблені усіма казки, романи, детективи, книги з психології виховання, науково-популярні видання — будуть доступні на будь-який гаманець, адже вартість книг стартує від 5 грн. “Час хороших книжок та добрих справ” - саме таким є девіз передсвяткового ярмарку.

Дарувати тепло та книги тим, хто цього потребує найбільше, для організаторів є дуже важливим. Тому під час ярмарку “Книжковий Миколайчик”, окрім зазначених заходів, буде проводитися збір книг для Петропавлівської дитячої бібліотеки Луганської області, щоб напередодні свята мати змогу порадувати дітлахів святковими книжковими подарунками.

Интересное

Бизнес-стиль

Афера с размерами: как производители одежды нас обманывают

Существует ли сейчас стандартный размерный ряд, и почему почти половина женщин испытывает трудности при выборе одежды своего размера?

Уже не модно: женщины отказываются от туфель на каблуках в пользу кроссовок

Женщины выбирают комфорт

Путеводитель по носкам: как правильно подобрать их под обувь?

От кроссовок до туфель на каблуках – для любой пары обуви найдется своя пара носков.