Покупка Продажа НБУ
USD 28.40000 28.65330 28.56766
EUR 34.60000 35.08772 35.07252
RUB 0.49000 0.51002 0.50691

Ярмарок «Книжковий Миколайчик»: “казкові читання” харківських акторів та музикантів

Група компаній “Фактор” з 15 по 17 грудня 2017 року (з 11:00 до 18:00), напередодні Дня Святого Миколая, у фойе Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка (вул. Сумська, 25) проводить ярмарок “Книжковий Миколайчик”. Для дітей та дорослих в програмі “Книжкового Миколайчика” заплановано безліч сюрпризів, безкоштовних майстер-класів з виготовлення новорічних прикрас та закладок для книг, святкові фотозони. Атмосферу свята створять вже традиційні “Казкові читання”: класичний новорічний твір Ганса Крістіана Андерсена “Снігова королева” для маленьких відвідувачів ярмарку, в першу чергу, для запрошених дітей з багатодітних сімей та дітей з сімей учасників АТО, прочитають надзвичайно талановиті та харизматичні актори одного з найкращих недержавних театрів Харкова “Театр 19” та музичні екпериментатори з гурту “Shklo”,відомого далеко за межами України.

В рамках “Книжкового Миколайчика” також пройде благодійний ярмарок від “Асоціації багатодітних сімей “Амма”, на якому будуть продаватися яскраві святкові подарунки, виготовлені маленькими дітлахами. Благодійні кошти, отримані від продажу дитячих святкових виробів, підуть на закіпівлю графічних планшетів для гуртка з анімації.. Під час ярмарку у маленьких відвідувачів буде можливість самим відчути себе в ролі художника- мультиплікатора, адже керівники гуртка анімації громадської організації “Амма” підготували цікавий майстер-клас з мультиплікації для всіх бажаючих.

Протягом трьох днів на любителів книжок чекає грандіозний розпродаж дитячої літератури від видавництва “Віват”: улюблені усіма казки, романи, детективи, книги з психології виховання, науково-популярні видання — будуть доступні на будь-який гаманець, адже вартість книг стартує від 5 грн. “Час хороших книжок та добрих справ” - саме таким є девіз передсвяткового ярмарку.

Дарувати тепло та книги тим, хто цього потребує найбільше, для організаторів є дуже важливим. Тому під час ярмарку “Книжковий Миколайчик”, окрім зазначених заходів, буде проводитися збір книг для Петропавлівської дитячої бібліотеки Луганської області, щоб напередодні свята мати змогу порадувати дітлахів святковими книжковими подарунками.

Интересное

Бизнес-стиль

Антикризисные меры: 10 способов обновить гардероб, не потратив денег

Мы знаем 10 простых способов обновить ваш гардероб и обойтись при этом минимальными тратами либо вообще без них!

Новые образы и силуэты для женщин plus size

Уберите в дальний угол мешковатые вещи, которые скрывают не только недостатки, но и достоинства. Попробуйте новые силуэты и сочетания!

Вельвет, длина миди и голубой цвет: главные тренды осени и зимы в 2017-2018 годах

Короткие платья, брюки с цветочным принтом и кашемировые изделия уверенно теряют свои позиции