Покупка Продажа НБУ
USD 27.65000 28.01120 27.63506
EUR 32.60000 33.11258 32.62596
RUB 0.46000 0.49000 0.46920

Харківська міськрада розробляє нові правила акредитації представників ЗМІ

Харківська міська рада розробляє нове Положення про порядок акредитації журналістів і технічних працівників ЗМІ, яке планують прийняти на одному із двох найближчих пленарних засідань міськради
Про це Інституту масової інформації (ІМІ) повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сідоренко, пише ІМІ.

Зазначено, що під час зустрічі із представником ІМІ Юрій Сідоренко пообіцяв врахувати в новому Положенні рекомендації, які Інститут масової інформації розробив у рамках дослідження «Рада дружня до медіа».

У процесі дослідження, зокрема, експерти ІМІ виявили, що у чинному Положенні про порядок акредитації журналістів і технічних працівників ЗМІ при Харківській міській раді встановлені норми, які призводять до перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Як писав «Детектор медіа», 5 жовтня ІМІ представив результати дослідження «Рада, дружня до медіа: оцінка стану дотримання ЗУ «Про інформацію» у регламентах місцевих рад», реалізованого у рамках проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» за підтримки Freedom House.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Вельвет, длина миди и голубой цвет: главные тренды осени и зимы в 2017-2018 годах

Короткие платья, брюки с цветочным принтом и кашемировые изделия уверенно теряют свои позиции

Базовый гардероб в вопросах и ответах

То, как мы выглядим – это поступок, продолжение нашего внутреннего я.

Женские костюмы в стиле модерн

Характерным является использование растительных орнаментов и мягких струящихся тканей.