Покупка Продажа НБУ
USD 28.00000 28.24859 28.03665
EUR 32.00000 32.67974 32.25616
RUB 0.41400 0.43501 0.42658

Харківська міськрада розробляє нові правила акредитації представників ЗМІ

Харківська міська рада розробляє нове Положення про порядок акредитації журналістів і технічних працівників ЗМІ, яке планують прийняти на одному із двох найближчих пленарних засідань міськради
Про це Інституту масової інформації (ІМІ) повідомив директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради Юрій Сідоренко, пише ІМІ.

Зазначено, що під час зустрічі із представником ІМІ Юрій Сідоренко пообіцяв врахувати в новому Положенні рекомендації, які Інститут масової інформації розробив у рамках дослідження «Рада дружня до медіа».

У процесі дослідження, зокрема, експерти ІМІ виявили, що у чинному Положенні про порядок акредитації журналістів і технічних працівників ЗМІ при Харківській міській раді встановлені норми, які призводять до перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Як писав «Детектор медіа», 5 жовтня ІМІ представив результати дослідження «Рада, дружня до медіа: оцінка стану дотримання ЗУ «Про інформацію» у регламентах місцевих рад», реалізованого у рамках проекту ІМІ «Блогери України проти корупції» за підтримки Freedom House.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Афера с размерами: как производители одежды нас обманывают

Существует ли сейчас стандартный размерный ряд, и почему почти половина женщин испытывает трудности при выборе одежды своего размера?

Уже не модно: женщины отказываются от туфель на каблуках в пользу кроссовок

Женщины выбирают комфорт

Путеводитель по носкам: как правильно подобрать их под обувь?

От кроссовок до туфель на каблуках – для любой пары обуви найдется своя пара носков.