Покупка Продажа НБУ
USD 28.00000 28.24859 28.18200
EUR 32.00000 32.67974 32.32476
RUB 0.41400 0.43501 0.42821

ХАРКІВСЬКОМУ ДЕРЖПРОМУ – ДЕВ’ЯНОСТО РОКІВ

Цьогоріч харківському Держпрому виповнюється дев’яносто років. Це одна з пам’яток України, яка є візитівкою Харкова  та унікальною спорудою не тільки нашої країни, а і світу. Життєдіяльність величезного комплексу забезпечують більше трьохсот працівників. Зі святом їх привітала голова області Юлія Світлична.

Будівлю Держпрому називають першим радянським хмарочосом. Цього року він святкує ювілей – 90 років. Життєдіяльність величезного комплексу забезпечує виробничо-експлуатаційне підприємство “Держпром”. Трудовий колектив підприємства налічує понад 350 працівників. Їх зі святом привітала голова області Юлія Світлична

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації

Гарний день, який сьогодні зібрав усіх, хто поважає історію Харкова, цінує традиції та зміцнює та укріплює національну та культурну спадщину нашого регіону. Звичайно, без Держпрому неможливо собі уявити ні найбільшу площу Європи, ні Харківщину – загалом, адже Держпром – це візитівка всієї області.
Кращим співробітникам підприємства, які віддали роки, аби підтримувати будівлю у належному стані, голова області вручила державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації.

Юлія Світлична, голова Харківської облдержадміністрації 

Держпром – це люди. Це люди, які вкладають свою душу, своє серце, тепло своїх рук, свою увагу. Для того, щоб це надбання з кожним днем ставало міцнішим.
До ювілею у будівлі Держпрому повністю оновили фасад. А ще – в одному з під’їздів встановили новий ліфт з червоного дерева – точну копію старого. Його привезли з Німеччини. Приведення будівлі до ладу та до її первісного вигляду – завдання важливе та складне, говорить директор комунального підприємства «Держпром».

Микола Чехунов, директор Харківського комунального підприємства “Держпром”

Мы много сделали по востановлению здания. Время было упущено, когда можно было меньшими заботами его восстановить. Но сейчас, благодаря усилиям областной администрации – Юлии Алексанровны поддерживается наш коллектив и заинтересованы и помагают в том, чтобы Госпром стал таким как был когда – то.
Цього року будівля Держпрому здобула національне визнання. ЇЇ внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України. Також, нині триває робота, аби Держпром потрапив до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Якщо це станеться, то він опиниться «у компанії» видатних будівель усього світу, таких як Нотр-Дам у Франції, Стоунхендж в Англії або Софія Київська в Україні.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Афера с размерами: как производители одежды нас обманывают

Существует ли сейчас стандартный размерный ряд, и почему почти половина женщин испытывает трудности при выборе одежды своего размера?

Уже не модно: женщины отказываются от туфель на каблуках в пользу кроссовок

Женщины выбирают комфорт

Путеводитель по носкам: как правильно подобрать их под обувь?

От кроссовок до туфель на каблуках – для любой пары обуви найдется своя пара носков.