Покупка Продажа НБУ
USD 39.05000 40.65041
EUR 36.56860 37.45318 36.56860

Настанови Єлизавети ІІ: що вона написала у своєму останньому посланні до українців

Як королева Єлизавета ІІ реагувала на війну в Україні? Згідно з королівськими правилами, британські монархи та члени королівської сім'ї не можуть прямо висловлюватися щодо політичних подій.

Однак російська агресія не залишила королеву байдужою. Вона, не порушуючи протоколу, усе ж висловлювала підтримку Україні, йдеться в сюжеті ТСН.

Єлизавета ІІ не лише виголошувала промови зі згадками про Україну, а й вдягала синьо-жовтне вбрання. Позиція британського уряду, спрямована на беззаперечну підтримку України, була схвалена нею особисто.
У 2014-му, коли РФ окупувала Крим та вторглась на Донбас, королева Британії  у червні у своїй щорічній тронній промові з нагоди відкриття сесії парламенту висловила підтримку суверенітету та територіальній цілісності України. Рік потому у своїй промові Єлизавета ІІ сказала про продовження тиску на Росію.

А з 24 лютого 2022 року вся королівська родина максимально демонструвала свою підтримку Україні, сама Єлизавета ІІ зробила щедру пожертву на допомогу українським біженцям. Її онук принц Вільям та його дружина Кейт активно підключились до прийому біженців. Після таких жестів королівських осіб підтримка українців стала у Британії правилом хорошого тону.

Часом королева з'являлась на людях у синьо-жовтому вбранні, а на її офіційних фото можна було побачити квіти у кольорах українського прапора. У День Незалежності України Єлизавета ІІ надіслала окреме привітання, яке виявилось її останнім сигналом підтримки. У ньому вона побажала, щоб український народ мав нагоду в Україні та по всьому світі відсвяткувати свою культуру, історію та ідентичність.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.