Покупка Продажа НБУ
USD 26.75000 27.10027 26.84440
EUR 31.60000 32.15434 31.90320
RUB 0.35500 0.38500 0.36888

ТОП-5 найкращих українських детективів, від яких неможливо відірватися

Українські письменники з кожним роком пропонують читачеві все більше цікавих детективів

Перше слідство імператриці, Наталка Сняданко

Цей детектив присвячений відомій постаті австрійської імператриці Сіссі, яка розслідує справу про викрадення скрипки самого Моцарта. Хоча інструмент ніколи не вивозили з Австрії,  для фестивалю у Львові зробили виключення. Розслідуючи цю справу, Сісі виходить на низку моторошних загадок і навіть запобігає іншому злочину. Окрім детективних гостросюжетних пригод, у романі також присутній і політичний підтекст. Завдяки таланту письменниці, події 19-го століття перегукуються із подіями у Львові початку третього тисячоліття.

 

Вигнанець і шляхетна полонянка, Андрій Кокотюха

Сюжет розгортається у 1919-му на Катеринославщині. Колишній поліцейський Платон Чечель служить у розвідці Симона Петлюри. Одного разу він виконує таємне завдання і стає заручником обставин, потрапивши до пастки. Він біжить від білих, проте потрапляє до червоних і його мають розстріляти. Раптом він зустрічає юну Дарину Ільницьку і розуміє, що їй також загрожує жахливий кінець. Платон береться розгадати вбивство червоного командира, за що йому обіцяють звільнення. Звісно, вірити обіцянкам червоних не слід, проте на кону два життя, і ціна їм – знайти вбивцю…

Вілла Деккера, Юрій Винничук

Цей роман поєднує риси ретродетективу та політичного трилеру. Події відбуваються напередодні Другої світової війни. Місце – Львів, сповнений таємниць та загадок. Андрій Кокотюха майстерно заплітає сюжет, додаючи соковиту мову, драматичні події, любовні пригоди, кримінальні розбірки та гострий гумор.

Тенета 2.0, Віктор Янкевич

Це друга частина детективного роману "Тенета". Книга присвячена жахливій та гострій проблемі викрадення та торгівлі людьми. У книзі розкриваються жахливі проблеми сьогодення, на які більшість закриває очі. Для того, щоб зрозуміти посилання цього детектива, сюжет якого автор пропустив крізь себе, не обов'язково читати першу частину.

Крос у небуття, Юрій Сорока

Події розвиваються у 90-х років минулого століття недалеко від Кам'янець-Подільського. Місцеві кримінальні авторитети чубляться, аж раптом під час розбірок авто з трьома трупами летить у річку. Розслідувати усе, що сталося доручають оперативнику Андрію Соколовського. Роман сповнений загадок і багатий на несподівані розв'язки. При цьому ще й заснований на реальних подіях.

Интересное

Бизнес-стиль

Костюмы в стиле Коко Шанель

Образец элегантности и хорошего вкуса – это костюм в стиле Коко Шанель.

Как разнообразить свой офисный гардероб, не нарушая дресс-код

Офисная мода становится все более раскрепощенной

Переговоры пройдут успешно

Как одеваться на переговоры для того, чтобы не провалиться