Покупка Продажа НБУ
USD 27.05000 27.39726 27.15996
EUR 30.40000 30.95975 30.60384
RUB 0.38500 0.41000 0.40816

05Для харківського майдану Свободи розробляють нову схему організації руху транспорту і пішоходів

Патрульна поліція та міська рада Харкова розробляють нову схему організації дорожнього руху майданом Свободи. Про це повідомив виконуючий обов’язки начальника відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Харківській області Олексій Лисіков, передає кореспондент «Коментарів. Харків».

Він зазначив, що майдан не лише гарна локація, приваблива для туристів, а й ще виконує важливу роль – транспортної розв’язки.

«Майданом рухається великий транспортний потік, завдяки чому розвантажуються наявні паралельні вулиці. Зараз рух майданом не є повністю впорядкованим. Виділені окремі місця для паркування транспортних засобів, рухаються маршрутні транспорті засоби, але є питання впорядкування руху транспорту і пішоходів, які майдан перетинають хаотично. Управлінням спільно з міською радою розробляється схема організації дорожнього руху, яка, ми сподіваємося, в цьому році буде реалізована», - сказав Лисіков.

Він зазначив, що не буде ніякої реконструкції чи будівництва, схему реалізують виключно за рахунок використання технічних засобів – дорожньої розмітки та дорожніх знаків.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Брови.Главный акцент

На брови сегодня сделан главный акцент в модном макияже

Главные шоурумы в Париже

Выйти на мировую fashion-арену – не такая невозможная задача, как может показаться на первый взгляд

Время женственности Самые необычные и драгоценные дамские часы SIHH-2019

В последние несколько лет эксперты часового рынка отмечают рост интереса женщин к часам с усложнениями. Международный салон высокого часового искусства (SIHH), прошедший в Женеве в январе 2019 года, еще раз подтвердил эту тенденцию