Покупка Продажа НБУ
USD 36.56860 37.45318 36.56860
EUR 36.21570 37.45318 36.21570

Харківська Муніципальна галерея відзначає 25-річчя

До ювілейної дати у Муніципальній галереї відкривається виставка Ірини Оленіної «Літери, цифри та арт: Хронопис».

«Ірина Оленіна — графічна дизайнерка, авторка багатьох експериментальних проектів Муніципалки, яка супроводжує життя МГ із найперших її кроків.

Саме Ірині Оленіній належать обидва логотипи галереї. У першому, що народжувався до відкриття галереї, було зроблено акцент на вірність класичному мистецтву, у другому, що знаменував друге десятиліття МГ, – на нашій спільній закоханості та зацікавленості у сучасному мистецтві», – коментують в галереї.
Ірина, так характеризує спільну творчість, що склалася за багато років:

«Галерея відкриває і демонструє мистецтво світу, а я його рекламую. Ми спільно плекаємо і підгортаємо мистецтво».

До 25-річчя Ірина Оленіна у просторі АРТподвалу МГ візуалізує графічні макети, в яких історія галереї та її виставок, таких знакових проектів, як «Місцеві пам’ятки», «Манія величі…», «Культурні герої». Історико-мистецькі розробки арт-дизайнера доповнені в експозиції роботами її колег: Олександра Рідного, Ганни Іванової, Ірини Ільїнської, Едуарда Яшина, Володимира Бисова та інших художників, які стали основним авторським колом у перші роки життя галереї.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.