Покупка Продажа НБУ
USD 26.55000 26.80965 26.64220
EUR 31.00000 31.54574 31.21530
RUB 0.35000 0.38000 0.36494

Харків’янки взяли участь у перших в світі виставах з доповненою реальністю

Розроблена в Україні міжнародною командою унікальна технологія використання доповненої реальності (AR) разом з живими подіями або відеоконтентом.

«Уявіть, що площина екрану та простір сцени більше не відділені одне від одного. Актор прямо на ваших очах стає то пласким, то об’ємним і може вільно пересуватися між екранною та сценічною реальностями», – розповідають ініціатори проєкту.

Харківська хореограф Ольга Дробиш і танцівниці Каріна Алімірзаєва та Юлія Циб взяли участь у проекті «ALTstage: Крок з екрану».

За словами Ольги Дробиш, до останнього дня вони не до кінця розуміли, як це буде виглядати. Але коли танцівниці побачили відеозапис першого прогону, були у захоплені.

Для демонстрації прототипу технології ALTstage було створено чотири коротких перформанси сучасного танцю. Але можливості застосування технології набагато ширші, тому на перші презентації в Києві, крім ЗМІ, були запрошені представники фешн-індустрії, театру, індустрії розваг, сфери освіти та навіть агробізнесу. В результаті розробники проєкту одержали кілька пропозицій співпраці.

Интересное

Бизнес-стиль

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.

 

Панк-шик

Известные дизайнеры добавили в некогда эпатажное течение элементы роскоши и гламура