Покупка Продажа НБУ
USD 26.55000 26.80965 26.64220
EUR 31.00000 31.54574 31.21530
RUB 0.35000 0.38000 0.36494

Kharkiv MeetDocs 2021 відкриє фільм «Стоп-Земля» Катерини Горностай

Показ відбудеться 26 вересня в межах урочистого відкриття у Харківській філармонії.
П'ятий Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs, який пройде з 26 вересня по 2 жовтня 2021 року, відкриється фільмом «Стоп-Земля» Катерини Горностай, повідомляє пресслужба.

«Стоп-Земля» – чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це взаємно.

Головні ролі у стрічці виконали непрофесійні актори-підлітки: Марія Федорченко, Арсеній Марков, Яна Ісаєнко, Олександр Іванов та інші.

Світова прем’єра фільму відбулася на 71-му Берлінському кінофестивалі, де картина отримала нагороду «Кришталевий ведмідь» від юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus як кращий повнометражний фільм.

Українська прем’єра відбулася в рамках Національного конкурсу Одеського міжнародного кінофестивалю, де стрічку відзначили нагородою Гран-прі та «Золотим Дюком» за «Найкращий повнометражний фільм». Увесь акторський колектив фільму журі нагородило за «Найкращу акторську роботу».

В український кінопрокат стрічка вийде 4 листопада 2021 року.

Показ фільму на Kharkiv MeetDocs відбудеться 26 вересня в межах урочистого відкриття у Харківській філармонії. Після перегляду можна буде поспілкуватися з творчою командою на сесії запитань та відповідей.

Kharkiv MeetDocs 2021 відбудеться в змішаному форматі – онлайн та офлайн. До програми фестивалю увійде національний та міжнародний конкурс ігрового й документального повнометражного і короткометражного кіно, спеціальні покази та національні прем’єри, а також індустріальна секція, яка складатиметься з воркшопів, майстер-класів та творчих зустрічей з професіоналами індустрії.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.