Покупка Продажа НБУ
USD 26.00000 26.31579 26.11245
EUR 28.80000 29.32551 29.14411
RUB 0.37000 0.41000 0.40461

Книжковий фестиваль Kharkiv Book Fest - 2019: перший ювілей

З 27 травня по 2 червня у Харкові відбудеться традиційний книжковий фестиваль Kharkiv Book Fest. Головні завдання Kharkiv Book Fest — популяризація читання, знайомство читачів із сучасними українськими авторами, ілюстраторами, сприяння розвитку вітчизняного книговидання. Серед заходів фестивалю — зустрічі з вітчизняними поетами та письменниками, літературні читання, презентації книг,  виставки, лекції, заходи у міських бібліотеках та традиційний книжковий ярмарок. Щороку у заходах фестивалю беруть участь понад 10 000 харків'ян та гостей міста. Цього року Kharkiv Book Fest проводиться вже вп'яте. Для дорослих та юних поціновувачів літератури організатори підготували чимало цікавинок та корисностей.

27 травня Фестиваль розпочнеться із зустрічі з Біллом Артреллом, американським істориком, викладачем та поетом у рамках презентації книги «Про Україну очима американця». Після цього глядачам буде запропоновано перегляд фільму «Іван Мазепа. Призначаю тебе зрадником» за участі творця фільму Ігоря Піддубного (ІВЦ "Бузок", вул. Сумська, 25).
28 травня відбудеться пізнавальна та надихаюча лекція відомого митця Bob Basset (Книгарня Vivat, вул. Квітки-Основ'яненка, 2).
29 травня тих, хто прагне більше дізнатись, чим наразі живе сучасний укрліт,  запрошують на презентацію книги Тетяни Трофименко «Окололітературне. Усе, що ви хотіли знати про сучасну українську літературу» (Книгарня Vivat, вул. Квітки-Основ'яненка, 2). У цей день на любителів поезії чекає презентація книги Лілії Собко «Люблю я мир, который стал мне домом...» (Центральна дитяча бібілотека Холодногірського району, вул. Полтавський шлях, 118).
30 травня до Харкова завітає відома українська письменниця, майстриня жанру фентезі, лауреатка премії конкурсу «Коронація слова-2010» Дара Корній. Презентація її книги  «Місяцівна» відбудеться у Книгарні Vivat (вул. Квітки-Основ'яненка, 2).
Також цього дня в рамках фестивалю відбудеться концерт поета та музиканта Олега Каданова у Рок-пабі «Стіна» (вул. Римарська, 13).
31 травня Лекція відомої української поетки, сценариста, колумниста Любові Якимчук «Про таких кажуть: голі» (Бізнес-центр Room404, вул. Отакара Яроша, 18).

Завершиться Kharkiv Book Fest - 2019 традиційним книжковим ярмарком «День у Саду», який протягом 1-2 червня подарує харків'янам та гостям міста яскраві враження та святковий настрій. Понад 5000 найменувань книг на будь-який смак для дорослих, підлітків та дітей, розпродаж книг за ціною від 5 гривень, розваги та майстер-класи, концерт просто неба за участю харківських музичних гуртів та вокалістів — усе це чекає на відвідувачів ярмарку.

Організатор Kharkiv Book Fest — група компаній «Фактор», найбільша видавничо-поліграфічна група України.

 

 

 

Интересное

Бизнес-стиль

Брови.Главный акцент

На брови сегодня сделан главный акцент в модном макияже

Главные шоурумы в Париже

Выйти на мировую fashion-арену – не такая невозможная задача, как может показаться на первый взгляд

Время женственности Самые необычные и драгоценные дамские часы SIHH-2019