Покупка Продажа НБУ
USD 27.05000 27.39726 27.15996
EUR 30.40000 30.95975 30.60384
RUB 0.38500 0.41000 0.40816

Мешканці Харкова видалили з ока величезного черв'яка

Пухлина, розміром в горошину дозрівала в мешканки Харкова ще з минулого року. Днями жінка звернулася до лікарні. Спеціалісти виявили в оці хробака.  

Набряк та біль в області лівого лімфовузла під щелепою ще з минулого року турбували жінку з Харкова. Пізніше набряк перемістився до скроні, де утворилася пухлина розміром в горошину, яка свербіла. Неприємні симптоми привели жінку в лікарню. В результаті діагности, в неї виявили паразита. Пацієнтку прооперували та успішно видалили хробака. Про це повідомляє iz.ru з посиланняс на П'ятий канал.

Лікарі пояснили, що дирофіляріоз - паразитарне захворювання, яке передається через укуси комах, в основному переносниками є комарі. Його джерелом можуть бути домашні тварини. Потрапляючи в організм людини, личинки ростуть та можуть досягати 30 сантиметрів в довжину.
Важливо зауважити що рідко дирофіляріоз виявляють в оці, частіше в легенях. Більшість випадків легеневого дирофіляріозу у людей діагностуються без будь-яких проявів. Проте, може іноді хвилює така симптоматика:

кашель (включаючи кашель з кров'ю);
біль в грудях;
пропасницю та плевральний випіт (надлишок рідини між тканинами, які вистилають легені та грудну порожнину).
Коли в людей розвивається інфекція, це зазвичай є причиною появи вузликів під шкірою, але іноді черви виявляються в кон'юнктиві.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Брови.Главный акцент

На брови сегодня сделан главный акцент в модном макияже

Главные шоурумы в Париже

Выйти на мировую fashion-арену – не такая невозможная задача, как может показаться на первый взгляд

Время женственности Самые необычные и драгоценные дамские часы SIHH-2019

В последние несколько лет эксперты часового рынка отмечают рост интереса женщин к часам с усложнениями. Международный салон высокого часового искусства (SIHH), прошедший в Женеве в январе 2019 года, еще раз подтвердил эту тенденцию