Покупка Продажа НБУ
USD 36.56860 37.45318 36.56860
EUR 36.21570 37.45318 36.21570

На Харківщині працюють 12 центрів масової вакцинації: в яких містах можна щепитися

Сім центрів масової вакцинації 21 липня розпочали роботу у містах Харківської області, п'ять центрів продовжують працювати у Харкові.

Про це на брифінгу 21 липня розповів заступник голови Харківської обладміністрації Михайло Черняк.

"На сьогодні вже працюють центри у Первомайську, Близнюках, Краснокутську, Пісочині, Вовчанську, Змієві, Краснограді. Усі центральні пункти розгорнули роботу центрів масової вакцинації населення, незважаючи на те, що пункти щеплення продовжують свою роботу", — сказав Черняк.

За його словами, нові центри масової вакцинації в області працюватимуть щоденно. Щеплюватимуть у центрах вакцинами CoronaVac та Pfizer.

"Сьогодні у кожному районі області фактично запрацює центр масової вакцинації, будуть напрацьовані маршрути пацієнта для вакцинації. Завершуємо роботу по графіку підвозу людей, якщо це буде потрібно. Особливо це важливо для людей в сільській місцевості", — повідомив Михайло Черняк.

Наразі на Харківщині продовжують працювати 160 пунктів щеплення.

"Ми будемо й надалі працювати над збільшенням кількості центрів, але не забувайте і про пункти щеплення, які працюють в тому самому режимі, і мобільні бригади", — зазначив заступник голови обладміністрації.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.