Покупка Продажа НБУ
USD 26.00000 26.31579 26.11245
EUR 28.80000 29.32551 29.14411
RUB 0.37000 0.41000 0.40461

Парад концертів 27 квітня у Харкові

Грандіозний міжнародний проект «Рік Музики Мирослава Скорика» 27 квітня ознаменується тріумфальним заходом під назвою «Парад концертів» на сцені одного з кращих концертних залів України – нового великого зала Харківської обласної філармонії. Ексклюзивним подарунком цього грандіозного міжнародного проекту для поціновувачів творчості українського класика стане світова прем’єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром. Новий музичний шедевр композитор написав буквально напередодні знаменної події. Для харківської публіки він прозвучить у виконанні віртуозного львівського скрипаля Марка Комонька.

Яскравий акорд міжнародного проекту, присвячений 80-річчю Маестро, позначиться великою кількістю унікальних творів з творчого доробку української Легенди та зірковим складом солістів. Окрім Марка Комонька, в концерті візьме участь один з найвідоміших віолончелістів України – Олександр Пірієв, який зіграє вже легендарний Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

І, наостанок, Симфонічний оркестр Харківської філармонії під орудою одного з кращих диригентів України Юрія Янка подарує музичним гурманам вибрані каприси з циклу «Паганіні-Скорик: 24 каприси» та величний «Карпатський концерт».

Маестро Мирослав Скорик, який є володарем всіх існуючих державних нагород та відзнак: Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка, академік Національної академії мистецтв України, професор музичних академій Києва та Львова, почесний співголова Національної Спілки композиторів України, стане спеціальним гостем грандіозного музичного дійства.

  Музика Мирослава Скорика звучить в Україні та закордоном у виконанні найвідоміших колективів та солістів світу. Покоління 60-х знає його знамениті естрадні пісні «Намалюй мені ніч», «Не топчіть конвалій», він автор музики до епохальної кінострічки «Тіні забутих предків» С. Параджанова. Його опера «Мойсей» - єдиний твір в Україні, який отримав благословення Папи Римського Іоанна Павла ІІ, а легендарна «Мелодія» , по праву вважається,  духовним гімном України.

Учасники:

СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР ХАРКІВСЬКОЇ ФІЛАРМОНІЇ

Диригент: Юрій ЯНКО

Олександр ПІРІЄВ, віолончель, Київ

Марко КОМОНЬКО, скрипка, Львів

Диригент-постановник: Мирослав СКОРИК

Програма:

М. Скорик. Святкова Увертюра.

М. Скорик. Карпатський концерт.

М. Скорик. Концерт №10 для скрипки з оркестром. СВІТОВА ПРЕМ'ЄРА

М. Скорик. Концерт №2 для віолончелі з оркестром.

Вибрані твори з циклу «Паганіні-Скорик:24 каприси»

Интересное

Бизнес-стиль

Брови.Главный акцент

На брови сегодня сделан главный акцент в модном макияже

Главные шоурумы в Париже

Выйти на мировую fashion-арену – не такая невозможная задача, как может показаться на первый взгляд

Время женственности Самые необычные и драгоценные дамские часы SIHH-2019