Покупка Продажа НБУ
USD 26.15000 26.45503 26.29180
EUR 30.30000 30.76923 30.57740
RUB 0.35700 0.38700 0.37385

Персональна виставка живопису Наталії Роспутько демонструє красу навколишнього світу, підкреслюючи, що ми є одним цілим з усім живим.

«Ідея створення цієї виставки виникла  в 2020 році. Я обожнюю малювати польові квіти, з ними пов’язані мої приємні дитячи спогади. В серії представлених робіт я спробувала поєднати в вертикальну незвичну композицію різні квіти. Це вигадане сполучення природніх квітів дає простір для фантазії глядача. Завдяки видовженій вертикальній формі композиції ці роботи не перевантажені. Картини виконані в  пастельних тонах, це вигідно підкреслить стилістично стриманий інтер’єр. Зображені квіти створюють яскравий, життєстверджуючий настрій та водночас не беруть  на себе уваги більше, ніж треба», – коментує свою роботу художниця.
До виставки увійшли і маленькі роботи з зображенням Орхідеї, в світлих пастельних кольорах. Цікавий факт – ці роботи можна розмістити як горизонтально, так і вертикально. Принцип геометричної універсальності застосовується до багатьох робіт.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.