Покупка Продажа НБУ
USD 27.25000 27.62431 27.29810
EUR 30.65000 31.15265 30.82770
RUB 0.36000 0.39000 0.37127

У Харкові обмежать проїзд біля «Металіста» та на Полтавському Шляху

У вихідні в Харкові перекриватимуть рух транспорту на деяких вулицях. У суботу — на Полтавському Шляху і вулиці Різдвяній, у неділю — в районі стадіону «Металіст».

Про транспортні незручності попередили у пресслужбі Харківської міськради.

У суботу, 23 жовтня, на вул. Полтавський Шлях, 22 відкриватимуть Сквер мислителів. Через це із 7:00 до 22:00 буде обмежений проїзд вул. Різдвяною, на ділянці від пров. Лопанського до вул. Конторської.

У цей же час обмежать проїзд на вул. Полтавський Шлях — від будинку №10 до будинку №28 (у напрямку від Лопанської набережної до вул. Ярославської).

Трамваї, які йтимуть від Лопанської набережної до Південного вокзалу, не зупинятимуться біля Театру для дітей і юнацтва.

Також заборонять паркування у сквері на вул. Полтавський Шлях, 22 та вул. Полтавський Шлях, 11.
 У неділю, 24 жовтня, Із 17:00 до 21:00 перекриють проїзд в районі стадіону «Металіст». Увечері там проходитиме футбольний матч між клубами «Металіст» (Харків) і «Поділля» (Хмельницький).

Рух транспорту заборонять у пров. Власівському, на вул. Храмова і вул. Плеханівській — на ділянці від вул. Молочної до вул. Державінської.

Маршрут автобусу №260 пролягатиме так: залізнична станція «Основа» — вул. Валдайська — вул. Деповська — вул. Південнопроєктна — пр. Гагаріна — пр. Героїв Сталінграда — вул. Морозова — вул. Плеханівська — пров. Тарасівський — вул. Тарасівська — пров. Старомосковський — вул. Броненосця «Потьомкін» — пл. Захисників України — пр. Московський — вул. Польова — вул. Плеханівська — вул. Морозова — пр. Героїв Сталінграда — пр. Гагаріна — вул. Південнопроєктна — вул. Деповська — вул. Валдайська — залізнична станція «Основа».

На час проведення матчу станції метро «Спортивна» та «Метробудівників» закриють для пасажирів — на вхід і на вихід.

Сквер мислителів відкривають у Харкові на знак дружніх відносин між Україною, Казахстаном і Азербайджаном. Там встановили пам'ятники культурним діячам з цих країн: українському философу, богослову, поету і педагогу Григорію Сковороді, азербайджанському просвітителю, філософу і громадському діячу Мірзи Фаталі Ахундову та казахському поету, мислителю, реформатору культури Абаю Кунанбаєву.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.