Покупка Продажа НБУ
USD 24.30000 24.50980 24.47770
EUR 26.20000 26.52520 26.42490
RUB 0.35000 0.38500 0.38362

У Харкові підприємці збудували барикади на ринку "Барабашово"

Харківські підприємці протестують проти планів міської влади збудувати дорогу через торговельний центр "Барабашово"
Про це кореспондентові Depo.Харків керівник прес-служби торговельного центру "Барабашово" Сергій Зайцев.
 
За його словами, акція, що розпочалася вчора, 13 лютого, оголошена як безстрокова. Вночі було до 50 підприємців. "Готові стояти до останнього, поки не буде скасоване рішення про будівництво дороги по долях людей", - сказав Зайцев.
 
За його словами, останні кілька днів представники міської влади невстановленим чином розклеювали оголошення про знесення торговельних павільйонів. "Людей "кошмарили" не один день, розкидували якісь повідомлення про знесення магазинів, була порушена процедура щодо вручення. Так не годиться, коли це кудись хтось клеїть або кудись вкидає. Є суворо встановлена процедура, як вручається це повідомлення. Ця процедура не була витримана. Люди обурилися", - зазначив він.

Зайцев зазначив, що підприємці самостійно встановили барикади. "Уздовж дороги встановлені фундаментні блоки, що огороджували гостьові паркомісця. Щоб не заважати проїзду, підприємці уздовж цих блоків, які легко може посунути бульдозер, поставили імітацію протибульдозерних їжаків, зварені шматки швелерів, поставили бочки металеві, зараз палять дерево і шини", - сказав він.
 
Зайцев запевнив, що зі свого боку адміністрація забезпечила протипожежне устаткування, на місці знаходяться фахівці із протипожежної дружини, підприємці облаштували штаб для допомоги пікетувальникам.

 

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Как разнообразить свой офисный гардероб, не нарушая дресс-код

Офисная мода становится все более раскрепощенной

Желтый жакет, юбка в полоску, платье с принтом - с чем сочетать главные вещи сезона

Желтый жакет
Один и тот же желтый жакет может выглядеть по‑разному. С легкими брюками можно надеть каблуки, а с короткой юбкой — лучше кеды.

Таблетки красоты: нутрикосметика, которая поможет хорошо выглядеть

Правильно подобранная нутрикосметика может работать лучше, чем любые кремы, маски и прочие продукты внешнего воздействия