Покупка Продажа НБУ
USD 26.55000 26.80965 26.64220
EUR 31.00000 31.54574 31.21530
RUB 0.35000 0.38000 0.36494

У Харкові презентують виставку аутентичних виробів та живопису гуцульських авторів

Харківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва презентує виставку декоративно-прикладних робіт майстрів з міста Косів «Карпатські барви».

Косів – це маленька Гуцульщина, а також відомий в Україні центр гуцульського народного мистецтва. Здавна в цьому краї розвивалися і процвітали численні ремесла та промисли, що збагачували досвід та формували самобутню народну культуру, відому далеко за межами України. І сьогодні, частину найяскравіших зразків гуцульського мистецтва можна побачити у колекції «Карпатських барв».

Зокрема, в експозиції представлена мальована косівська кераміка Сергія Дутки, карпатські дереворити Ольги Стринадюк, вироби зі шкіри Світлани Гебель, різьблення по дереву Захара Стринадюка та численна кількість робіт розпису по склу Романа та Наталії Юсипчуків та роботи інших майстрів.

Переважна більшість учасників виставки є викладачами та випускниками Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Кожен з них має свій рівень професіоналізму та майстерності, але всі вони мають спільну жагу та любов до мистецтва і рідного краю!

Побачити на власні очі аутентичні вироби та живописні роботи гуцульських авторів у Харкові можна з 3 до 28 серпня.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.