Покупка Продажа НБУ
USD 26.15000 26.45503 26.29180
EUR 30.30000 30.76923 30.57740
RUB 0.35700 0.38700 0.37385

У Харкові спростували інформацію про підписання договору про будівництво заводів Stadler

У Харківській міськраді спростували повідомлення про заплановане на 6 жовтня підписання угоди зі швейцарською компанією Stadler про будівництво двох заводів в Харкові.

Про це виданню Бізнес Цензор повідомили в Департаменті у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міської ради.

В міській адміністарції також відзначили, що з  офіційного сайту “Електроважмашу” вже видалена  відповідна інформація, оскільки вона “не відповідає дійсності”.

Відзначимо, що раніше пресслужба підприємства повідомила, що 6 жовтня буде підписаний договір зі швейцарською компанією Stadler, згідно з яким в Харкові планується будівництво двох заводів на 4 тис. робочих місць.

Нагадаємо,  26 серпня Міністерство інфраструктури України, Укрзалізниця, Stadler та Швейцарське агентство зі страхування експортних ризиків уклали меморандум щодо інвестицій в Україну.

Кошти обсягом до 500 млн євро підуть на розвиток сектору залізничного транспорту. Угода передбачає не просто закупівлю потягів, а й локалізацію виробництва Stadler завдяки будівництву нового заводу на території України.

Детально про можливу співпрацю з українською стороною розповідав в.о. генерального директора Stadler Rail Group  Петер Шпулер.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.