Покупка Продажа НБУ
USD 26.55000 26.80965 26.64220
EUR 31.00000 31.54574 31.21530
RUB 0.35000 0.38000 0.36494

У Харкові стрімко погіршується ситуація з коронавірусом COVID-19: міськрада готує нові заходи контролю

Останнім часом у Харкові зросла кількість нових випадків коронавірусу. У зв’язку з ускладненням ситуації, у місті хочуть посилити контроль, аби не допустити поширення вірусу серед населення.

Відповідне розпорядження було видано Харківською міською радою 2 серпня.  
Які заходи планують провести у Харкові задля запобігання розповсюдження інфекції 
Через погіршення епідемічної ситуації у Харкові готуються до посилення профілактичних заходів. Згідно із розпорядженням міськради, у місті, зокрема, планують активізувати роботу щодо проведення добровільної вакцинації серед населення. У міських лікарнях, призначених для хворих на COVID-19, хочуть забезпечити киснем не менше 80% ліжок. Крім того, на території Слобідського району відкриють Центр масової вакцинації.
Комунальні підприємства, підпорядковані міськраді, та підприємства-автоперевізників проситимуть обов’язково контролювати використання населенням засобів індивідуального захисту, використання респіраторів або захисних масок.

В разі встановлення "жовтого рівня" епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міста Харкова, закладам освіти буде заборонено проводити масові заходи за участі учнів або студентів. Обмеження стосуватимуться закладів, де більше 20% персоналу не матимуть документів, що підтверджують отримання повного курсу вакцинації. Також під забороною опиниться відвідування учнями та студентами освітніх установ.  

Мешканцям міста теж нагадуватимуть про необхідність дотримання маскового режиму, виконання санітарно-гігієнічних норм та обов’язкової вакцинації.

Интересное

Бизнес-стиль

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.

 

Панк-шик

Известные дизайнеры добавили в некогда эпатажное течение элементы роскоши и гламура