Покупка Продажа НБУ
USD 26.15000 26.45503 26.29180
EUR 30.30000 30.76923 30.57740
RUB 0.35700 0.38700 0.37385

У Харкові терміново звернулися до Кабміну, МОЗу та НСЗУ: про що просить мерія міста

У мерії просять в держави допомогу

12 жовтня на сесії Харківської міської ради депутати підтримали звернення міста до Уряду НСЗУ та МОЗ з проханням внести деякі зміни до постанови та дозволити іншим лікарям долучитися до лікування хворих на коронавірус. Влада міста звернулася з конкретними пропозиціями до кожної структури.

Про це повідомляють на сайті Харківської міської ради.
Що відомо про звернення Харківської міської ради?

Відтак місто просить внести зміни до Урядової постанови №1012 та доповнити її такими словами "проведення закупівель товарів, робіт і послуг з капітального ремонту системи киснезабезпечення".

А ще  - мерія просить долучити до лікування лікарів, які фінансуються за програмою медичних гарантій та тих, що надають інші медичні послуги.

В Національної Служби здоров'я України харківська влада просить  прискорення підписання додаткових угод, аби швидко можна було  збільшити кількість медичних бригад в медичних закладах для боротьби з коронавірусом.

До МОЗу місто звертається з проханням розробки пакету медичних послуг, для надання амбулаторного лікування пацієнтам з COVID-19.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.