Покупка Продажа НБУ
USD 26.15000 26.45503 26.29180
EUR 30.30000 30.76923 30.57740
RUB 0.35700 0.38700 0.37385

У Харкові відбувся експерементальний фестиваль мінібаскетболу

На базі харківської Авторської школи Бойко відбувся експерементальний фестиваль мінібаскетболу. Участь у ньому брали команди гравців 2011 року народження: Boiko Bears, Політехнік-СДЮСШОР-Україна, ДЮСШ-7, Junior-2011 та ДЮСШ Схід з Лозової.

Матчі грали за експериментальними правилами:

розмір майданчика - 24х12 м;
висота кільця - 280 см;
склад команди - 12 гравців.

Поєдинки грали 4х4 (одночасно на майданчику знаходилися по чотири гравці кожної команди).

Гра складалася з чотирьох чвертей по 8 хвилин кожна (загальний ігровий час - 32 хвилини).
Кожна чверть умовно ділилася на відрізки по чотири хвилини для заміни гравців. Перед початком гри тренер визначав послідовність виходу четвірок гравців на перші три 4-хвилинки. Останню 4-хвилику другої чверті грав будь-який склад (мікс). Така ж процедура повторювалася в другій половині гри.

У кожній чверті на четвертій хвилині зупинялася гра і проводилася заміна гравців обох команд. У ході чотирьох хвилинних відрізків тренер не міг міняти гравців, тільки через травму гравця, можна було зробити, так звану, вимушену заміну. Травмований гравець після надання медичної допомоги міг повернутися в гру, але тільки під час запланованих зупинок гри для заміни четвірок, або з початку будь-якої чверті.

Така система розподілу замін дала можливість кожному гравцеві провести на майданчику від 8 до 16 хвилин ігрового часу і дозволила максимально проявити себе і отримати море позитивних емоцій.

Табло показувало тільки назви команд, ігровий час, номер поточної чверті і командні фоли. Рахунок очок вівся тільки в ігровому протоколі. По закінченню гри загальний підсумок не оголошувався. За результатами турніру переможцями стали всі команди, кожна з яких по закінченню матчів отримала солодкі призи, а гравців нагородили шоколадними медалями.
Тренерам які брали участь команд на турнірі сподобалися зміни в правилах проведення змагань, які позитивно вплинули на гру, так само викликали зацікавленість і позитивні емоції дітей і їх батьків.

Змагання відбулися за програмою ФБУ, націленої на стимулювання росту майстерності юних баскетболістів.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.