Покупка Продажа НБУ
USD 39.05000 40.65041
EUR 36.56860 37.45318 36.56860

У Вовчанську на Харківщині знайшли сімох громадян Шрі-Ланки, яких тримали в полоні російські бойовики

У Куп'янську Харківської області російські окупанти тримали у полоні та катували сімох громадян Шрі-Ланки.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП України в Харківській області.

За даними поліції, іноземці прибули в Україну приблизно за три тижні до повномасштабного вторгнення росії. Частина з них приїхала на навчання в Куп'янському училищі, частина працювати. Вони орендували будинок у Куп'янську.

Коли почалася війна, іноземці ховалися в будинку, однак потім вирішили піти пішки до Харкова. На першому блокпосту, який вже займали російські війська, їх затримали, зв’язали руки та закрили очі. Після чого увезли в невідомому напрямку.

Іноземців привезли до міста Вовчанськ, де утримували до кінця окупації цієї території. До 10 вересня іноземні громадяни перебували в полоні.

Їх катували і піддавали тортурам. Наразі іноземці віком від 20 до 40 років знаходяться в одному з реабілітаційних центрів. Їм надана медична допомога та забезпечені всі умови для належного проживання.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.