Покупка Продажа НБУ
USD 36.56860 37.45318 36.56860
EUR 36.21570 37.45318 36.21570

"Укрпошта" побудує на території "Екополісу ХТЗ" у Харкові сортувальний хаб

Генеральний директор АТ "Укрпошта" Ігор Смілянський та директор керуючої компанії бізнес-парку високих технологій "Екополіс ХТЗ" Віталій Баранников підписали угоду про будівництво на території "Екополісу" найбільшого у східній Україні центру автоматизованої обробки та сортування поштових посилок.

Як повідомляє прес-служба Харківської міськради, у церемонії підписання взяли участь міський голова Ігор Терехов та президент групи DCH Олександр Ярославський.

"На 7-ми зі 150 гектарів території "Екополісу" "Укрпошта" побудує найбільший логістичний комплекс. Я пишаюся, що такий проект реалізується в Харкові. Це приклад успішного приватно-державного партнерства", - сказав Терехов.

За словами Смілянського, нові сортувальні хаби будуть збудовані у Києві (два центри), Дніпрі, Львові та Одесі. Пропускна спроможність харківського центру становитиме 21 тис. посилок на годину. У рамках проекту планується створити 800 нових робочих місць. У ході будівництва буде застосовано європейські еко-стандарти. Смілянський зазначив, що місце розташування хабу (на території "Екополісу") дозволить зменшити кількість вантажівок, що їздять через центр міста.

"Укрпошта" реалізує проект спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком за участю Міністерства інфраструктури України. Обсяг фінансування становитиме близько 100 млн євро, які спрямують на будівництво сортувальних центрів у країні та створення пересувних відділень. У рамках реалізації ініціативи до Харкова надійдуть інвестиції на суму близько 42 млн. дол.

У свою чергу Ярославський подякував партнерам та повідомив, що в рамках реалізації проекту "Екополіс ХТЗ" планується забудувати загалом близько 600 тис. кв. м та створити 13 тис. нових робочих місць. 20 га площі залишать під виробництво тракторів, решта 130 га - для забудови важливих для міста та бізнесу об'єктів.

Як повідомлялося, бізнес-парк "Екополіс ХТЗ" - довгостроковий інвестиційний проект групи DCH Олександра Ярославського. Він створюється на базі Харківського тракторного заводу, а сам ХТЗ стане якірним резидентом індустріального кластера. Плановий обсяг інвестицій у розмірі $1 млрд дасть змогу створити до 2033 року майже 500 тис. кв. м офісних, складських та виробничих площ і розмістити тут понад 10 тис. сучасних робочих місць. До складу бізнес-парку увійдуть індустріальний парк, технопарк (IT- і R&D-кластери), а також медичний центр, логістичний комплекс і торговельний кластер (включаючи розподільний центр e-commerce), агротехнологічний кластер і освітній центр.

Про намір стати резидентами "Екополісу ХТЗ" вже заявили низка компаній, серед яких - ZTE та Huawei, Dell Technologies та Hewlett Packard. Серед інвесторів – представник міжнародної фінансово-інвестиційної групи династії Ротшильдів Натаніель Ротшильд.

Інвестпортфель групи DCH включає активи в таких галузях як будівництво та девелопмент ("Екополіс ХТЗ", мережа ТРЦ "Караван Megastorе" у Києві, Харкові та Дніпрі, готель Kharkiv Palace, ЖК "Воздвиженка"), фінанси (страхова компанія "ІНГО"), промисловість (ХТЗ, копальня "Суха Балка", Дніпровський метзавод), транспорт (міжнародний аеропорт "Харків"), спорт (регбійний клуб "Олімп").

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.