Покупка Продажа НБУ
USD 24.30000 24.50980 24.47770
EUR 26.20000 26.52520 26.42490
RUB 0.35000 0.38500 0.38362

В Харькове готовят изменения к правилам размещения наружной рекламы

Прозора основа або окремі літери. Саме такі вимоги до розміщення зовнішньої реклами на фасадах будівель хочуть внести до діючих правил у місті. Відповідні зміни наразі розробляють у Департаменті контролю. Також мають ухвалити вимоги до розмірів конструкцій та самого місця їх розташування. Таким чином всю рекламу впорядкують і вона матиме єдиний вигляд. Віталій Нікулін начальник відділу реклами Департаменту контролю    Це дуже важлива робота і дуже нагальна потреба і серед громадян, і міської влади. Необхідно навести порядок у цьому питанні і щоб фасади наших будинків мали більш привабливий вигляд.   Новації розробляють, проте їх ще має ухвалити регуляторна служба, і лише після вони запрацюють у місті. Взагалі, розповідають у Департаменті контролю, з року в рік у Харкові стає менше незаконної реклами. Цьогоріч демонтували триста незаконних об'єктів, тоді як минулоріч було вісімсот.    Віталій Нікулін начальник відділу реклами Департаменту контролю    На порушників вимог законодавства про рекламу накладаються штрафи інспекцією з питань захисту прав споживачів. Там розміри штрафів залежать від вартості розповсюдження реклами, самої рекламної конструкції. В окремому випадку - це окрема ситуація. Щодо тих штрафів, які накладаються міською адміністративною комісією, то розмір штрафу сягає від 850 до 1700 гривень.   Але спочатку підприємцям надсилають приписи, просять самостійно демонтувати незаконну рекламу. І лише у разі невиконання - міськвиконком ухвалює рішення про знесення. Цьогоріч фахівці Департаменту контролю склали сто сорок адмінпротоколів, у дві тисячі вісімнадцятому - двісті. Нагадують, що процедура отримання дозволу на розміщення реклами не складна. Подати заявку можна до будь-якого центру надання адмінпослуг. 

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Как разнообразить свой офисный гардероб, не нарушая дресс-код

Офисная мода становится все более раскрепощенной

Желтый жакет, юбка в полоску, платье с принтом - с чем сочетать главные вещи сезона

Желтый жакет
Один и тот же желтый жакет может выглядеть по‑разному. С легкими брюками можно надеть каблуки, а с короткой юбкой — лучше кеды.

Таблетки красоты: нутрикосметика, которая поможет хорошо выглядеть

Правильно подобранная нутрикосметика может работать лучше, чем любые кремы, маски и прочие продукты внешнего воздействия