Покупка Продажа НБУ
USD 39.05000 40.65041
EUR 36.56860 37.45318 36.56860

Як на Харківщині працює загін з пошуку та ексгумації загиблих

Українські захисники шукають тіла загиблих на звільнених від російської окупації землях, зокрема на півночі Харківщини.

Про це повідомили у Східному оперативно-територіальному об'єднанні НГУ, передає "Думка”.

"Ми стали свідками одного такого епізоду, коли експерти з ексгумації знайшли тіло військовослужбовця Збройних сил України на позиціях, які протягом бойових дій декілька разів займалися то нашими оборонцями, то окупантами”, - розповіли в Нацгвардії.

Група військового співробітництва "На щиті” разом з гвардійцями, займаються евакуацією та пошуком тіл військових. Також проводиться пошук і тимчасове поховання цивільного населення.

"Ці позиції раніше були наші, Збройних сил України, коли пішов прорив противника, надійшла інформація від наших військових, що загинув військовослужбовець на цьому блок-посту, що орієнтовно тіло може бути поховане в цьому районі”, - розповідає гвардієць Віталій.

Його колега Леонід говорить, що по звільнених територіях Харківщини чимало інформації, усі дані обов'язково перевіряються.

За словами гвардійця, дуже допомагають місцеві мешканці, свідки тих подій.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.