Покупка Продажа НБУ
USD 27.75000 28.16901 27.98083
EUR 31.40000 32.15434 31.90375
RUB 0.40000 0.42402 0.42184

З 17 вересня у Харкові запрацює новий електронний сервіс

Вже наступного понеділка довідку про склад сім’ї можна буде отримати онлайн на Порталі електронних сервісів міста Харкова. Відповідне рішення було прийнято 12 вересня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради. Для жителів приватного сектора видача такої довідки онлайн буде доступна з 1 січня 2019 року.

Про це повідомляє на своєму порталі SQ.

За словами директора департаменту реєстрації Олега Дробота, це останній етап реформи в сфері видачі довідок про склад сім’ї.

«Торік довідка про склад сім’ї була видана понад 500 тисяч разів. Наше завдання полягає в тому, щоб перевести цей процес в онлайн. І з понеділка харків’яни вже зможуть це зробити за допомогою цифрового електронного підпису або скориставшись своєю банківською карткою через систему BankID, а трохи пізніше – і за допомогою мобільного телефону», – зазначив Олег Дробот.

Як пояснив директор профільного департаменту, необхідність в отриманні довідок особисто громадянами сьогодні становить лише 30% від усієї кількості виданих в місті довідок. В інших випадках органи місцевого самоврядування та державної влади, комунальні підприємства та інші інстанції формують таку довідку самостійно.

На сьогодні до порталу підключені всі центри надання адміністративних послуг, 66 дільниць «Жилкомсервісу», приватні та державні нотаріуси Харкова і Харківської області. Також розпочато масове підключення судів та всіх організацій і служб, яким це необхідно для прведення своєї діяльності.

источник

Интересное

Бизнес-стиль

Судный день: как привести себя в порядок после вечеринки

Последствия бурного веселья можно устранить за считанные минуты

Любимые бьюти-процедуры звезд (некоторые — странные!)

Мы привыкли считать, что голливудские дивы выбирают эксклюзивные и дорогие косметические процедуры, которые недоступны обычным женщинам. Ничего подобного! 

Зимний гардероб: 7 ошибок, из-за которых вы выглядите намного старше

Рассказываем о самых важных