Покупка Продажа НБУ
USD 39.05000 40.65041
EUR 36.56860 37.45318 36.56860

Пільгова іпотека під 3% річних: хто з українців зможе з жовтня купити по ній нове житло

 

В Україні запускають програму пільгового іпотечного кредитування. Питання розглянули на черговому засіданні уряду. Програма почне працювати з жовтня.
Ставка з іпотеки для всіх цих категорій українців становитиме 3%. Термін іпотеки — до 20 років. Мінімальний початковий внесок — 20% від вартості житла.

Скористатися програмою можуть військовослужбовці, правоохоронці, медики, педагоги та науковці.

«Іпотека під 3% річних надаватиметься українським військовослужбовцям, правоохоронцям, педагогам, медикам та науковцям. Початковий внесок 20% та термін іпотеки до 20 років дозволяє всім, хто захищає, лікує та вчить Україну, отримати своє житло», — йдеться у повідомленні на Урядовому порталі.

Функція подання заявки на іпотеку з'явиться в «Дії». Поки що послуга знаходиться у процесі розробки.

Алгоритм роботи програми: заповнюється заявка, вибирається житло, надходить відповідь банків, укладається договір на купівлю житла та договір на іпотеку.

Програма має стати одним з драйверів відновлення економіки та України, вважають у Кабміні.

Интересное

Бизнес-стиль

Признаки того, что вы становитесь теткой

Худшее, что может случиться с женщиной, — это превращение в тетку. Потому что тетка — это такой монстр, рядом с которым невыносимо находиться дольше пяти минут

Что было в косметичке у Евы

Каким был древнеримский эпилятор? Чем осветляли волосы в античности? Кто придумал тушь для ресниц? Выставка в Бонне рассказывает об истоках традиции прихорашиваться.

Костюмы в стиле «Чикаго»

Коктейль из роскоши и гламура с легким оттенком опасности.